.

.

Jemmin Парична Казна Жените Личен Бренд За Накит За Подарок Нова Рунда Дизајн Шупливи Ѓердан Обетки Поставите 925 Sterling Silver Поставува

Jemmin Парична Казна Жените Личен Бренд За Накит За Подарок Нова Рунда Дизајн Шупливи Ѓердан Обетки Поставите 925 Sterling Silver Поставува

DEN 439.00 DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Jemmin Парична Казна Жените Личен Бренд За Накит За Подарок Нова Рунда Дизајн Шупливи Ѓердан Обетки Поставите 925 Sterling Silver Поставува
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
T12301
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување

Избор на купувачи