.

.

Jemmin Шарм CZ Кристал Накит Сетови За Жените Изјава Ѓердан Студ Обетки парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Сет

Jemmin Шарм CZ Кристал Накит Сетови За Жените Изјава Ѓердан Студ Обетки парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Сет

DEN 489.00 DEN 740.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка Име : 925 Sterling Silver Поставува
Состојба : 100% Сосема Нов
Occation : Забава/Ангажирање /Свадбена/Партија/Роденденски Подарок

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
sterling silver Поставува
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
Жените Кристал Сет
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој

Избор на купувачи