.

.

Памук Drawstring Торба Sachet Накит Торбичка Кула Печати 10x14cm 50pcs Свадба Бонбони Подарок Декоративен Производ Пакување Кеси H2139

Памук Drawstring Торба Sachet Накит Торбичка Кула Печати 10x14cm 50pcs Свадба Бонбони Подарок Декоративен Производ Пакување Кеси H2139

DEN 1380.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Памук Drawstring Торба Sachet Накит Торбичка Кула Печати 10x14cm 50pcs Свадба Бонбони Подарок Декоративен Производ Пакување Кеси H2139
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Опис Големина : 10x14cm Боја : Како на Сликата Материјал : Памук Објект Количина : 50pcs/многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Кликнете на сликата , се повеќе шема изберете : Топло Recommendod
добредојдовте во мојата продавница
Пакување
За Превозот
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 4. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! Памук Drawstring Торба Sachet Накит Торбичка Кула Печати 10x14cm 50pcs Свадба Бонбони Подарок Декоративен Производ Пакување Кеси H2139
.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
H2139
Објектот Должина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук Кеси Мали Drawstring
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Материјал:
Ткаенини
Големина:
10x14cm / 3.93x5.51''
Шема:
како фото
Материјал:
Памук
Количина:
50pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Перници , Постелнина Drawstring Торбичка
Тип:
Памук Торба Drawstring Торба Лен , Памук Торба Торбичка Drawstring Подарок
Повод:
10x14cm Памук Подарок Drawstring Кеси , Накит Подарок Пакување Кеси
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Мали Памук Кеси ,Кеси Лен За Пакување
Обичај:
Обичај Памук Drawstring Кеси , Памук, Чанти Со Лого

Избор на купувачи