.

.

2.4 mm кафе Куче Ознака Синџири Топката Мушка Синџир Топката Синџири Ѓердани Keychains куче ознака,трговија на големо синџирите за накит материјали

2.4 mm кафе Куче Ознака Синџири Топката Мушка Синџир Топката Синџири Ѓердани Keychains куче ознака,трговија на големо синџирите за накит материјали

DEN 638.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Напомена :
1. Нашите мин. нарачката е Усд$20! Може да се Меша различни елементи заедно.
2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
Производи Детали :
1> Вид : Топката синџир
2> Име : 2.4 mm топката синџир за куче ознака или приврзоци
3> Големина : 70cms 28 Инчи , 2.4 mm топка
4> Тежина : 400 грама
5> Приближно монистра : 50 парчиња/торба
6> ве Молиме имајте предвид , други бои и должина се достапни
7> Ако ви треба друга боја или должината ,ве молиме контактирајте ме или напушти коментари кога ќе го поставите цел .

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
2.4mm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.24cm
Објектот Должина:
70cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
8g
Производ Карактеристики:
топката синџир
Број На Модел На:
70 см
Стил:
топката синџир
Тип:
Куче ознака синџир
боја:
Кафе топката синџир
Употреба:
ѓердан или куче ознака

Избор на купувачи