.

.

100pcs/многу кафеава Боја Organza Лента Waxen Кабелот Ѓердан W/Hummer Затворач

100pcs/многу кафеава Боја Organza Лента Waxen Кабелот Ѓердан W/Hummer Затворач

DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање


Производи Детали
Материјал :
Organza/Лента Waxen Мозок(Олово и никел бесплатно)
Големина : Вкупно 45см (не вклучуваат 5cm проширување синџир/затворач)
Боја :
кафеава Боја
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Повеќе детали

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребро, Злато, Портокалова, Кафена
Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
45cm
Метали Тип:
Бакар

Избор на купувачи