.

.

Античкиот Бронза Железо Обложено Обрачот Нараквица,Домот, Класичен Дизајн Исполнет Накит,одговараат за cabochon поставување рамки,кои се продаваат 10pcs/многу

Античкиот Бронза Железо Обложено Обрачот Нараквица,Домот, Класичен Дизајн Исполнет Накит,одговараат за cabochon поставување рамки,кои се продаваат 10pcs/многу

DEN 431.04

Количина на стоки
Достапно на барање


..
количина : 10 PCS
Облик : Тркалезна Боја : Антички бронза
Многу убав и висок квалитет
Ова е слободен големина,но тоа е подобро да одговара на bezels која големина е 25мм!!!
Зошто Rose Beading Накит
Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот.
48 Часа Испрати
Испорака Ние брод на светот, освен Кина, Тајван, Хонгконг. Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време.

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
C2844
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Железо

Избор на купувачи