.

.

20PCS 25мм Антички Бронза Позлатен Уво Клип, Earring База,Круг Накит Поставување -C2814

20PCS 25мм Антички Бронза Позлатен Уво Клип, Earring База,Круг Накит Поставување -C2814

DEN 255.36

Количина на стоки
Достапно на барање


Предмет : 25мм Антички Бронза Позлатен Уво Клип, Earring База,Круг Накит Поставување
Количина : 20 PCS
Големина : 25mm
Материјал : Месинг
Доведе Слободни И Никел Слободни

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
69g
Производ Карактеристики:
лесно користење
Број На Модел На:
C2814
боја:
античкиот бронза
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
уво клип
Обликот:
Круг

Избор на купувачи