.

.

Сини Кристал AB Стакло Rondelle 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Фацетирани Abacus Лабава Монистра Изолација Додатоци Накит Одлуки 15 YE2270

Сини Кристал AB Стакло Rondelle 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Фацетирани Abacus Лабава Монистра Изолација Додатоци Накит Одлуки 15 YE2270

DEN 107.00 DEN 164.64

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $8,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.3cm
Објектот Тежина:
50g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Фацетирани Abacus
Број На Модел На:
YE2270
Објектот Висина:
0.3cm
Материјал:
Стакло
Обликот:
Фацетирани Abacus
Објектот Дијаметар:
3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm
Големина:
3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm

Избор на купувачи