.

.

20PCS 38*24MM Розова & Жолта Сребро Позлатен Крст Хривнија Spacer Монистра Накит Наоди Додатоци

20PCS 38*24MM Розова & Жолта Сребро Позлатен Крст Хривнија Spacer Монистра Накит Наоди Додатоци

DEN 464.00 DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS/Fed EX/DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS/Fed EX/DHL( освен за далечински земји,јас ќе ве контактираме,plz проверете порака ).
материјал : алуминиумски
големина : 38mm(должина)*24mm(ширина)*5mm(дебелина) ( дупка големина : 2mm)
употреба : ( ова е пример)
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие.

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
3.8cm
Објектот Должина:
3.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
4g
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Крстот
Број На Модел На:
1676
Големина:
38*24mm
Боја:
изберете боја
Материјал:
Легура
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачи