.

.

10PCS Антички Бронза Позлатен Нараквица со 25MM Круг Рамки, Нараквица Ќорци -C2815

10PCS Антички Бронза Позлатен Нараквица со 25MM Круг Рамки, Нараквица Ќорци -C2815

DEN 705.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Предмет : Антички Бронза Позлатен Нараквица со 25 MM Круг Рамки, Нараквица Ќорци
Количина : 10 PCS
Големина : 25mm
Материјал : Месинг
Доведе Слободни И Никел Слободни

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
180g
Производ Карактеристики:
лесно користење
Број На Модел На:
C2815
боја:
античкиот бронза
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
хривнија ќорци
Обликот:
Круг

Избор на купувачи