.

.

10Pcs Круг 25мм 30мм Cabochon База Brooch Ќорци трговија на Големо Diy Brooch Иглички

10Pcs Круг 25мм 30мм Cabochon База Brooch Ќорци трговија на Големо Diy Brooch Иглички

DEN 149.00 DEN 166.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка ИМЕ : 10 Pcs Круг 25мм 30мм Cabochon База Brooch Ќорци трговија на Големо Diy Brooch Иглички БРЕНД : BOYUTE Материјал : Метал Железо , Месинг База, Антички Бронза Позлатен Квалитет : Олово и Никел Слободни

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Тежина:
4.5g
Големина:
30mm blanks
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
3cm
Бренд Име:
BOYUTE
Производ Карактеристики:
brooch ќорци
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
cl6586
Објектот:
brooch ќорци
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Празно големина:
25, 30мм

Избор на купувачи