.

.

Најголемиот дел Цена-Мин 10piece,925 Sterling Silver 10-14-18mm Hummer Clasps со три Карики Накит Конектори за diy

Најголемиот дел Цена-Мин 10piece,925 Sterling Silver 10-14-18mm Hummer Clasps со три Карики Накит Конектори за diy

DEN 1766.00 DEN 2208.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Совет :
1.Овој објект е 100% вистински 925 фунта сребро!!!
2.Овој предмет има 3 size-10мм,14mm и 18mm
ве молиме запомнете да го изберете вашиот кои сакаат големина,благодарение : )

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Метал
Големина:
10mm14mm18mm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
1.4inch
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Ширина:
1.4inch
Производ Карактеристики:
925 фунта сребрен накит конектори
Број На Модел На:
606006
is_customized:
Yes

Избор на купувачи