.

.

10pcs/многу фитинг 4/5/6/8мм круг кожа кабелот злато Магнетски Затворач Крајот Капи Месинг F809

10pcs/многу фитинг 4/5/6/8мм круг кожа кабелот злато Магнетски Затворач Крајот Капи Месинг F809

DEN 258.00 DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Оваа затворач е одлична за правење белегзии и ѓердан.

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
магнет затворач
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Име:
злато магнетни clasps
боја:
Злато
Функција:
магнет затворач
Функција:
фитинг 5/6/8мм кожа кабелот
Функција:
кожа кабелот на конекторот
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes

Избор на купувачи