.

.

8ММ Микс Стил Слајд Шарм Може да Избере 8 различни стил (10 парчиња/многу) Одговара DIY Wristband Појас & Хривнија LSSC103-171*10

8ММ Микс Стил Слајд Шарм Може да Избере 8 различни стил (10 парчиња/многу) Одговара DIY Wristband Појас & Хривнија LSSC103-171*10

DEN 48.00 DEN 68.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : цинк легура
Количина за овој оглас : 10pcs
Боја : Комбинација на боја
Големина на : Внатрешни Кол 8мм (Може преку 8мм бенд)
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)
Забелешка : овој производ е само слајд шарм, не вклучува wristband нараквици : )

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
internal dia 8mm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
12cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
1.2cm
Производ Карактеристики:
може преку 8мм wristband
MOQ:
10pcs
Големина:
8mm Internal Dia.
Производ Стил:
8мм Микс Стил слајд шарм
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачи