.

.

Бесплатен превозот 40mm мачка очи multicolor Мексиканската опал сфера кристал круг топката висок степен на полу-скапоцени камења џаспер R193

Бесплатен превозот 40mm мачка очи multicolor Мексиканската опал сфера кристал круг топката висок степен на полу-скапоцени камења џаспер R193

DEN 221.00 DEN 316.32

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $8,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
4cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Ширина:
4cm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Број На Модел На:
R193
Производ Карактеристики:
Круг
Материјал:
опал мачка очи
Објектот Дијаметар:
40mm
Големина:
40mm

Избор на купувачи