.

.

Фабрика Цена-10sets 925 Sterling Silver Едноставен Дизајн Toggle Clasps&Овална Clasps за diy Нараквици

Фабрика Цена-10sets 925 Sterling Silver Едноставен Дизајн Toggle Clasps&Овална Clasps за diy Нараквици

DEN 1314.00 DEN 1642.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Родиум Позлатен
Материјал : 925 ФУНТА SIVLER
Објектот Speicification : јамка е 20.05 mm долга,10.85 mm широк,и 1.74 мм дебел;
на налепницата е 15.87 mm долга,5.71 mm широк и 2.36 мм дебел
Објектот Тежина : 2.01 g/парче
Минималната Количина : 10sets
Производ функции : 925 фунта сребрен накит делови за diy ѓердан или белегзии одлуки или повеќе.
Совет :
1.Овој објект е 100% вистински 925 фунта сребро!!!

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Сребро.
Производ Карактеристики:
925 фунта сребрен накит конектори
Број На Модел На:
606017
is_customized:
Yes

Избор на купувачи