.

.

500pcs Мали Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој Сребро Clasps Куки Накит Додатоци Наоди 4x9mm

500pcs Мали Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој Сребро Clasps Куки Накит Додатоци Наоди 4x9mm

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 500pcs Големина Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
0.9cm
Број На Модел На:
eyepin
Објектот Тежина:
0.2g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Куките
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
KJjewel

Избор на купувачи