.

.

Најголемиот дел Цена-Мин 10piece, Реално 925 Sterling Silver 8-15mm Hummer Затворач Накит Конектори за diy

Најголемиот дел Цена-Мин 10piece, Реално 925 Sterling Silver 8-15mm Hummer Затворач Накит Конектори за diy

DEN 1314.00 DEN 1642.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Сребрена
Материјал : 925 ФУНТА SIVLER
Минималната Количина : 10piece
Производ функции : 925 фунта сребрен накит делови за diy ѓердан или белегзии одлуки или повеќе.
Совет :
1.Овој објект е 100% вистински 925 фунта сребро!!!
2.Овој предмет има 7 големина
8мм,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm и 15mm
ве молиме запомнете да го изберете вашиот кои сакаат големина,благодарение : )

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
606005
Бренд Име:
BITWBI
Производ Карактеристики:
925 фунта сребрен накит конектори
Големина:
8-15mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Избор на купувачи