.

.

Wholesale10pcs, 10мм Сребро Позлатен Овална Силни Магнетни Clasps ,Мин. Нарачката е $10,ние обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !

Wholesale10pcs, 10мм Сребро Позлатен Овална Силни Магнетни Clasps ,Мин. Нарачката е $10,ние обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !

DEN 252.00 DEN 326.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Wholesale10pcs, 10мм Сребро Позлатен Овална Силни Магнетни Clasps ,Мин. Нарачката е $10,ние обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !
материјал/боја : Метал/ види фото
Големина/Облик : 10мм/ Овална
Износ : 10pcs
Информации за производот код : clasp1-10мм

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
Магнетно
Број На Модел На:
clasp1-10мм
is_customized:
Yes

Избор на купувачи