.

.

50Pcs 20mm 25мм 30мм Круг Cabochon Settings Brooch База на Големо Гроздобер Diy Jewerly Наоди

50Pcs 20mm 25мм 30мм Круг Cabochon Settings Brooch База на Големо Гроздобер Diy Jewerly Наоди

DEN 375.00 DEN 416.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка ИМЕ : 50 Pcs 20mm 25мм 30мм Круг Cabochon Settings Brooch База на Големо Гроздобер Diy Jewerly Наоди БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

Повеќе детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Должина:
0inch
Големина:
20, 25, 30mm
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BOYUTE
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
cl6584
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
2g
Објектот:
Brooch База
боја:
6 бои позлатен
Празно големина:
20/25/30мм круг

Избор на купувачи