.

.

Бесплатен Превозот Накит Алатки Прстен Свиткување Алатки Уред Ѕвони Свиткување Алатки Прстен Бендер

Бесплатен Превозот Накит Алатки Прстен Свиткување Алатки Уред Ѕвони Свиткување Алатки Прстен Бендер

DEN 7700.00 DEN 8652.00

Количина на стоки
Достапно на барање

# HH-B04
ПРСТЕН СВИТКУВАЊЕ АЛАТКИ Опис
Овој сестран прстен свиткување алатка надвор врши сите други свиткување tools. База и да се справи со настапува на висок степен на вртежен момент, додека му овозможува на корисникот да го употреби помалку отпор во виткање метали. Оваа алатка се состои од 12, 14, 16,20 & 22mm центар core умира, за Појавување на надворешниот умира се вклучени.
Силна и разноврсна свиткување алатка
Се наведнува жица во различни облини и агли
Алатката е дизајн му овозможува на корисникот да го употреби помалку сила да се направи наведнува
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Банкарски трансфер 2.Alipay 3.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Производ Карактеристики:
Накит алатки
Накит Алатки & Опрема Тип:
Beading Игли
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HH-B04
Објектот Должина:
3inch
Објектот Тежина:
2.5
Метали Тип:
Бакар

Избор на купувачи