.

.

32CH HD 1080P 3MP Реално време Мрежа Видео Рекордер NVR 1.5 У ONVIF P2P HDMI

32CH HD 1080P 3MP Реално време Мрежа Видео Рекордер NVR 1.5 У ONVIF P2P HDMI

DEN 14678.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
1、 Видео влезот: поддршка 32 CH 3 MP、24 CH 5 MP、24 CH 4 MP чиста HD мрежа видео влезот;
2、Чекор на Интернет:Со XM облак услуга, лесно да се постигне на различни мрежни penetrations ,на еден чекор до далечински мониторинг, да се ослободиме од различни комплицирано на прилагодувањата на мрежата, лесна и едноставна за ракување.
3、Компресија алгоритам идеален:H .265/H. 264 Висок Профил компресија алгоритам,30% намалување на stream поради напредни простор-време за филтрирање технологија.
4、Репродукција на квалитетот : Поддржува целосно реално време кодирање видео, полн реално време на репродукцијата на multi-channel синхрони декодирање.
5、Главни и Под Поток:Главниот поток и Под-крак кодирање. Главниот поток за складирање, да се обезбеди квалитет на сликата; Под-крак за реално време мрежата за пренос, лесно да се реши пропусен опсег тесно грло проблем.
6、Мобилни следи : Поддршка на различни мобилни следење(i Phone, Windows Mobile, Black Berry, Symbian, Android).
7、се Прикаже : VGA、HD HDMI излез истовремено, поддршка VGA、HDMI 1080p HD излез, води технологија на HD резолуција.
8、Операција интерфејс:Сличен со Windows оперативен стил, лесно да се започне со моќни глувчето кликнете со десното копче за функција.
9、Мрежа:Моќен мрежни услуги (поддршка DHCP, PPPOE, FTP, DNS, DDNS, е-пошта,ИП пребарувања итн.) И совршен поддршка (ВЕБ, Клиентот, ПАКЕТИ), лесно да се постигне интероперабилност.

Повеќе детали

Изгради-во HDD:
Никој
Хард Диск Големина:
3.5
Број На Модел На:
EP-AWD88
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
EFOSE
Аудио влез:
No

Избор на купувачи