.

.

Бесплатен превозот ZY305 2014 нов дизајн секси Принцезата Воин Костим жените ноќта на вештерките костим партија се облекуваат големина s-3xl

Бесплатен превозот ZY305 2014 нов дизајн секси Принцезата Воин Костим жените ноќта на вештерките костим партија се облекуваат големина s-3xl

DEN 1087.00 DEN 1194.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Weclome на нашата веб страница jinjiang langzhou облека co.,ltd
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии ,секси корсет , секси порибување, wetlook латекс catsuit , секси чевли, деца костими, латекс облека ,rockabily фустан,onesie , pajama,за 11 години во Кина.
Имаме 11 години од оперативниот искуство со 800workers.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.
Обичај производ оем servise се еден од најдобрите договор ,ние оем многу flapper костим, најгласен поборник костим,морнар месечината,армијата костим ,суперхерој ,batgirl за многу големи бренд костим од австралија,велика британија,сад,германија.
Објектот
секси костим
Вклучуваат
Партија шапка,облека, појас,капа,раководител бенд, пердув ,пердув boa и другите
Материјали
90% Полиестер 10% Spandex водат материјали
Димензии
S за да 2 XL(може до 6 XL плус големина фенси облека ) / Една Големина
MOQ
1pcs/за повеќето ставки, legging moq 5pcs,порибување 6pcs.
Попуст
Различни попуст база на квантитетот
ОЕМ
20 компјутери по големина по стил за костимот,кожна долна облека, плус големина долна облека
реалната слика
Најдобри batgirl костим, најдобри најгласен поборник костим ,најдобри бурлеска костим

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Faux Кожа
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
zy305
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
прикажана
Извор:
Други
Функција:
Ноќ на вештерките носии
Снабдување Тип:
во парк
Објектот вклучува:
фенси облека костим
Сезоната:
Есен, Зима
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Избор на купувачи