.

.

4 Бои СТП Кожен Паричник Кожна Чанта Слот Стојат Покрие Случај за Nokia Lumia 1520 со Кредитна Картичка Носителот Бесплатен Превозот

4 Бои СТП Кожен Паричник Кожна Чанта Слот Стојат Покрие Случај за Nokia Lumia 1520 со Кредитна Картичка Носителот Бесплатен Превозот

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

СТП Кожен Паричник Покрие Случај за Nokia Lumia 1520 Опис :
1 .100% Гаранција Сосема Нов
2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран
3.Висок квалитет на производ мека
4.Им овозможи пристап до некои важни контрола на копчиња, како волумен копчиња, без отстранување на случај
5.Погодно да се Заштити вашиот Nokia Lumia 1520
6.Материјал : Кожа СТП
7.Пакување : OPP
8.Боја : Како на Сликата Покажа дека НЕМА. 1-Бела 2-Црна 3-Розова 4-Зелена
Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Превозот Начин за [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод] ќе биде без следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се знае дека пред да се одржи редот.
3.Треба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
5 Colors Црвено СТП Паричникот Книга Стил Folio Слот Стојат Smart Cover Случај за h TC One Max T6 8088 Телефон Случај Бесплатен Превозот САД$ 9.88 /парче
100 PCS EMS/DHL Розова СТП Паричникот Smart Mulit Стојат Покритие за Samsung Галакси Аце 3 S7270 S7272 со Држачот на Бесплатен Превозот САД$ 310.00 /многу
100 парчиња / многу
100 PCS EMS/DHL Топла Продажба Бела СТП Паричникот Folio Mulit Стојат Книга Стил Покритие за Samsung Галакси Забелешка 3 N9000/N9006 Бесплатен Превозот САД$ 330.

Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Lumia 1520

Избор на купувачи