.

.

MICH 2000 / 2001 / 2002 Шлем Покрие Шлем Крпа Со Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050209)

MICH 2000 / 2001 / 2002 Шлем Покрие Шлем Крпа Со Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050209)

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Слика покаже :
Опис Информации :
MICH 2000 / 2001 / 2002 Шлем Покрие Шлем Крпа Со Торбичка+Бесплатен превозот(SKU12050209)
•Опис :
•КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
•Бренд : TMC Спортска Опрема
•Одговара MICH 2000 / 2001 / 2002
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.
Совети :
-1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
-2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
-3. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
-4. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
-1. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.
-2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
-3. Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.

Повеќе детали

Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Вафли
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Број На Модел На:
Одговара MICH 2000 / 2001 / 2002 Шлем
Име:
MICH 2000 / 2001 / 2002 Шлем Покрие Шлем Платно
Карактеристики:
Со Торбичка
Боја:
Multicam

Избор на купувачи