.

.

Моден Аниме Kyokai не kanata од Cosplay Костим-- Kuriyama Mirai Cosplay Униформа и Џемпер dropshipping

Моден Аниме Kyokai не kanata од Cosplay Костим-- Kuriyama Mirai Cosplay Униформа и Џемпер dropshipping

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Моден Аниме Kyokai не kanata од Cosplay Костим Kuriyama Mirai Cosplay Униформа и Џемпер dropshipping
Пакет се вклучени : (според опција)
Униформа : 1 x блузи, 1 x здолниште, 1 x bowtie
Џемпер големина : Еластична Max Биста : 112cm, Џемпер должина : 60cm.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Kuriyama Mirai
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
KNK95403
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kuriyama Mirai

Избор на купувачи