.

.

50PCS Златна 3.2 1.3 см обичен Метал Продолжување на Косата Клипови со 9teeth за hairpiece клип наодите на олово слободни&nickle слободни

50PCS Златна 3.2 1.3 см обичен Метал Продолжување на Косата Клипови со 9teeth за hairpiece клип наодите на олово слободни&nickle слободни

DEN 770.00 DEN 837.60

Количина на стоки
Достапно на барање


златна 3.2 cm обичен метал продолжување на косата клипови за руси косите,руса перики,метал коса екстензија клипови
1)Материјал : железо,жолта позлата
2)Доведе слободни,nickle слободни
3)Тежина е за 1.24 g/еез 1~5lots us$15.86/број 6~10lots us$11.90/многу 11~20lots us$10.52/многу 21~30lots us$8.86/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Зделка за Рефус црна 2.8 cm 1.10" обичен Метален чешел косата клипови за hairpiece клип наодите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 14.86 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус црна 2.3 см обичен метален чешел косата клипови за hairpiece клип наодите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.79 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус тен 2.8 cm обичен метален чешел косата клипови за hairpiece клип наодите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.62 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус црна 2.8 cm обичен метал 8teeth чешел косата клипови за hairpiece клип наодите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.86 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус црна 3.8 cm обичен метал 10teeth чешел косата клипови за hairpiece клип наоди водат слободни и nickle слободни квалитет US$ 8.26 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус црна 3.2 cm обичен метален чешел косата клипови за hairpiece клип наодите на олово слободни и nickle слободни квалитет US$ 7.98 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус nickle 2.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FS1487
Бренд Име:
MAUTSU
Стил:
Новина
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Метал

Избор на купувачи