.

.

TUANMING 3PCS/Set Свадба Булчински Чешел и Шноли Симулирани-бисер Жените Коса Додатоци Prty и Церемонијата на Коса и Накит

TUANMING 3PCS/Set Свадба Булчински Чешел и Шноли Симулирани-бисер Жените Коса Додатоци Prty и Церемонијата на Коса и Накит

DEN 362.00 DEN 710.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Популарната 3 PCS Свадба Булчински Чешел и Шноли Симулирани-бисер Жените Коса Додатоци Prty и Церемонијата Hairwear

Повеќе детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Бренд Име:
TUANMING
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
FS087
Метали Тип:
сребрена жица
Точка име :
Злато Бисер Чешел И Hairpin
чешел боја:
Сребро.
Материјал:
Сребрена Жица , Симулирани Бисер
Повод:
Свадба ,Забава , Датира Вечера , Церемонијата
useage:
Косата Декорација , Косата Accessoies
Стил:
Коса додатоци, Hairwear ,
Пакет:
OPP вреќа

Избор на купувачи