.

.

Оригиналниот 150Mbps HUAWEI E3276S-500 4G dongle LTE Cat4 USB Surfstick МАЧКА 4 4g универзален usb модем

Оригиналниот 150Mbps HUAWEI E3276S-500 4G dongle LTE Cat4 USB Surfstick МАЧКА 4 4g универзален usb модем

DEN 6144.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис
вид забелешка : white & црно,можеби различни логото ,Случаен испорака
Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го купат тоа! Отклучен Huawei E3276 S-500 4 G LTE ФЛОПИ (FDD850/2600 MHz) Cat4 150 Mbps USB Модем
* LTE (DL) податоци услуга до 150 Mbit/s(ФЛОПИ)
* LTE (UL) податоци услуга до 50 Mbit/s(ФЛОПИ)
* LTE (DL) податоци услуга до 112 Mbit/s (TDD)
* LTE (UL) податоци услуга до 10 Mbit/s(TDD)
* Надворешна Антена Интерфејс, Добиваат Разновидност
* USB 2.0 со Голема Брзина
* SIM/USIM картичка : стандард 6-pin-от на SIM-картичката интерфејс
* Микро SD Картичка
* Димензии : 92mm x 32-милиметри 14mm x
* Тежина : 30g
* Оперативен СИСТЕМ : Windows XP/Vista/7, Linux, Mac OS.
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Повеќе детали

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
сертификација:
CE
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
Huawei
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Број На Модел На:
E3276s-500
Безжичен Протокол:
802.11 n
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Пакет:
Yes
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Адаптер Приклучок:
USB
Вид:
Надворешни
Интерфејс Тип:
USB2.0
Тип:
Безжичната

Избор на купувачи