.

.

Универзална 16PCS 8мм & 10мм Оштетени Сјај Plug Инсталацијата Отстранување Алатки За Авто Гаража Комплет ST0031

Универзална 16PCS 8мм & 10мм Оштетени Сјај Plug Инсталацијата Отстранување Алатки За Авто Гаража Комплет ST0031

DEN 3551.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Универзална 16 PCS 8мм & 10мм Оштетени Сјај Plug Инсталацијата Отстранување Алатки За Авто Гаража Комплет ST0031 За отстранување на скршени или оштетени сјај приклучоци. Ги отстранува 8мм и 10мм сјај приклучоци. ratchet-бар,вежба се држи адаптер,puller надворешниот домување, сила завртка,сила орев,врвот врска отстранување алатка ѕвезда приклучок, ален клуч,dual-големина висока затегнувачка чекор вежба м8 & m10, пилот вежба centring ракави,пилот вежби 3,5 мм, допрете : 1/4,м8,m10,puller адаптер mandrels.
Превозот Услови PO Кутии - ве Молиме вклучуваат физичка адреса. Ве молиме овозможи 7-10 работни дена за испорака. Препорачана Превозот е достапен. Повратни информации & сервисот за Наш врвен приоритет е како се задоволни корисниците. Ако не се чувствуваат сте го добиле позитивен/5 ѕвезди на услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, па ние може да го реши ова прашање веднаш. Ние ќе бидеме сигурни дека за да се направи тоа право. Ние ќе ја објавите Позитивни Повратни информации веднаш по предмети брод. Љубезно ве молиме да се врати на корист и пост позитивни/5 Ѕвезда повратни информации за нас откако ќе го добиете објект и се задоволни со вашето купување. Се враќа & Размена на Сите производи се нови во кутија и ние нудиме 14 ден политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас прво за сите враќа или размена како соодветна етикети се потребни.

Повеќе детали

Бренд Име:
Octcaelum
Име На Модел:
Авто Поправка Алатки Серија
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
1
Тип На Објект:
Моторот Нега
Модел:
ST0031
Материјал:
Челик
боја:
Сребро.
Пакување:
Удар Мувла Случај
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи