.

.

Контрола Кутија 110-240V AC влез 24V или 12V DC излез со безжична рака вклучите далечинскиот управувач 2 парчиња Линеарна Actuator кревање колона

Контрола Кутија 110-240V AC влез 24V или 12V DC излез со безжична рака вклучите далечинскиот управувач 2 парчиња Линеарна Actuator кревање колона

DEN 2880.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Контрола Кутија 110-240 V AC влез 24 V или 12 V DC излез со безжична рака вклучите далечинскиот управувач 2 парчиња Линеарна Actuator кревање колона
Спецификации :
1 Влез : 220-240 VAC 50 Hz/100-120 V AC 60 HZ
2 Излез : 12 V или 24 V DC(По нарачка,ве молиме кажете му на продавачот ќе need12 V или 24 V)
3 Контрола на 2 компјутери линеарна actuator или укинување на колона за нагоре-надолу движење.
4 Тоа вклучува
1 buc напојување
1 buc безжична рака вклучите далечинскиот
1 buc кабел за линеарни actuator или укинување колона
1 buc кабел за напојување
Тоа може да се контролираат сите видови линеарна actuator и подигнете колона.
Производ Видео :
https : //www.youtube.com/user/Go Motor World
Повеќе помош од мене,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.

Повеќе детали

Тип На Мотор:
dc мотор
Број На Модел На:
LA
Име:
Безжичен контролер/ Адаптер
На текст:
110-240V AC 50~60Hz
Излез:
12V или 24V DC
Оперативен:
Контрола на 2 компјутери линеарна actuator или укинување колона
Жица или Безжично:
Безжичната

Избор на купувачи