.

.

Мотор Цилиндри на Главата Assy Колекции Целосна Делови за CG250cc Мотор АТВ ОДИ Kart Мотоцикл GT-166

Мотор Цилиндри на Главата Assy Колекции Целосна Делови за CG250cc Мотор АТВ ОДИ Kart Мотоцикл GT-166

DEN 612.00 DEN 703.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Мотор Цилиндри на Главата Assy Колекции Целосна Делови за CG250cc Мотор АТВ ОДИ Kart Мотоцикл GT-166
Погодни за :
Zongshen Loncin Lifan CG250cc Вода за ладење на воздухот за ладење на Моторот и обратно опрема Egnine АТВ Оди Kart Мотоцикл
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

Повеќе детали

Бренд Име:
NOBIMOTO
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
250g
Име На Модел:
GT-166
Тип На Објект:
Мотори

Избор на купувачи