.

.

wholesale19pcs ,20mm Природни Јасно Quartzs Круг Лабава Монистра ,Мин.Цел $10, Може да се Меша !

wholesale19pcs ,20mm Природни Јасно Quartzs Круг Лабава Монистра ,Мин.Цел $10, Може да се Меша !

DEN 573.00 DEN 744.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
трговија на големо 19pcs ,20mm Природни Јасно Кварц Круг Лабава Монистра ,Мин. Нарачката е $10,ние обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !
материјал/боја : Кварц/ види фото
Големина/Облик : 20mm /Круг
Износ : 15 Inch/38cm
Информации за производот код : q43

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
q43
Објектот Тежина:
200g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm

Избор на купувачи