.

.

10Pcs 12mm Lampwork Стаклени монистра Со Ленти Rondelles Фацетирани& cutted Лабава монистра за накит одлуки Мулти-боја

10Pcs 12mm Lampwork Стаклени монистра Со Ленти Rondelles Фацетирани& cutted Лабава монистра за накит одлуки Мулти-боја

DEN 82.00 DEN 100.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Објектот големина : Монистра големина за : 12mm*8мм,дупка околу 1.2 mm
Цената е за 10pieces на мушка.
Материјал : Lampwrok стаклени монистра
Боја : Како на сликата
Слик :
НЕМА.1 сина
НЕМА.2 океанот сина
НЕМА.3white
НЕМА.4 розова
НЕМА.5 браун
НЕМА.6 црвена
НЕМА.7 НЕБОТО сино
НЕМА.8 црна
НЕМА.9 зелена
НЕМА.10 ЗЛАТО
НЕМА.11 ВИОЛЕТОВА
Бесплатен Превозот 8ММ Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY Накит Одлуки Мулти-боја US$ 3.80 /многу
парчиња / многу
(110 Парчиња/многу) 4mm Bicone Кристал монистра Rhombus Капка Монистра Паун зелена Боја во изработка на накит трговија на Големо и мало US$ 1.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (65 парчиња/многу) 6mm Монистра Природен Камен Монистра Обоена мулти-боја за накит што НИ$ 3.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (30 парчиња/многу) 12mm се Зголеми корални цвет Роза Монистра мулти-боја за Накит одлуки DIY accessoires US$ 6.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Кристално Мушка Rondelle 4mm 6mm 8мм 10мм Јасно AB Фацетирани Кинески Кристал Монистра US$ 2.50 /многу
парчиња / многу
(50 парчиња/многу) 8мм тиркизна монистра Мрачно монистра colorated монистра накит одлуки мулти-боја на Големо и Мало US$ 2.30 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 6mm 10мм Mottled Печатење Стаклени Монистра Розова и Зелена Боја Бохемија монистра за изработка на накит трговија на Големо и Мало US$ 4.50 /многу
парчиња / многу
6/8/10/12mm природни Сина песок и кршен камен Сина чакал лабава монистра 1 string за 40cm трговија на големо US$ 1.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Akusesari
Број На Модел На:
JCGBS12
Објектот Тежина:
0.002
боја:
БЕЛА,ЦРНА,ВИОЛЕТОВА,РОЗОВА,ЦРВЕНА,ЗЕЛЕНА,СИНА,НЕБОТО СИНО,ОКЕАНОТ СИНА,КАФЕНА ,ЗЛАТНА
Материјал:
lampwork стаклени монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12mm
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Избор на купувачи