.

.

42PCS DIY Религија накит Додатоци Ѓердан Монистра мали димензии Крстот Мешавина Боја Turquiose Занаетчиски Хривнија Одлуки Одделенија

42PCS DIY Религија накит Додатоци Ѓердан Монистра мали димензии Крстот Мешавина Боја Turquiose Занаетчиски Хривнија Одлуки Одделенија

DEN 52.32

Количина на стоки
Достапно на барање


42 PCS DIY Религија накит Додатоци Ѓердан Монистра мали димензии Крстот Мешавина Боја Turquiose Занаетчиски Хривнија Одлуки Одделенија
димензии : должина 10ММ,wideth 8ММ
прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 1.5 ММ
21pcs во Многу
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

Повеќе детали

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.02
Број На Модел На:
01588
Пакување:
42pcs во член
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8MM

Избор на купувачи