.

.

5pcs/многу 29mm се Зголеми Корални монистра Големи Корални цвет монистра за изработка на Накит

5pcs/многу 29mm се Зголеми Корални монистра Големи Корални цвет монистра за изработка на Накит

DEN 196.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Внимание : Тоа е вештачки. Материјалот е корални во прав.
Опис :
1. Зголеми големина за : Кол за ненамерно самоповредување, додека 28.2-28.7 mm дупка големина за 1.0 mm
2. Цената е за 5piece на монистра,бојата е испратен од страна на шанса.
3. Материјалот е корални.
НАЗАД
Бесплатен превозот 10мм Природен Камен Монистра Обоена мода монистра мулти-боја за накит одлуки accessoires US$ 4.80 /многу
парчиња / многу
30мм Camelia Корални монистра Големи Корални цвет монистра Cabochon Црвена боја за Накит што НИ$ 0.65 /парче
Бесплатен Превозот 12mm Корални Монистра Cabochon се Зголеми Мода Монистра мулти-боја за Накит одлуки DIY accessoires US$ 6.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 4mm кристално Стакло монистра Лабава монистра Коцка Квадратен облик Јасно AB боја за изработка на накит трговија на големо и мало US$ 2.89 /многу
парчиња / многу
40 Pieces 10мм Монистра Природен Камен Монистра Bosi Жад Камен Црвена Боја Мода монистра за накит што НИ$ 5.46 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (48 парчиња/многу) 8мм Монистра Природен Камен Монистра Планина Jade монистра Обоена мулти-боја за накит што НИ$ 4.59 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 10 Pieces 12mm Стакло lampwork монистра Рачно изработени Монистра Хривнија Круг Мулти-боја за накит што НИ$ 6.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 8мм 10мм Mottled Стаклени Монистра, Темно Сина и Виолетова Печатење Дизајн Бохемија Монистра за накит што НИ$ 4.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Вештачки Корални
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.011
Број На Модел На:
JCR30
Обликот:
Трендафил
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
28.2mm~28.7mm
Надворешниот Дијаметар:
30mm

Избор на купувачи