.

.

Големопродажната Цена се Зголеми Розова Црвен Камен jades калцедон 4X6mm Rondelle Фацетирани Abacus Лабава Монистра Накит Наоди 15inch MY4158

Големопродажната Цена се Зголеми Розова Црвен Камен jades калцедон 4X6mm Rondelle Фацетирани Abacus Лабава Монистра Накит Наоди 15inch MY4158

DEN 174.00 DEN 268.32

Количина на стоки
Достапно на барање

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Нашите главни производи Природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Natual Бисер,Пикасо,Слика од јаспис,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис ,Amazonite,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Трговија на големо Цена Мода се Зголеми Розова Црвено Рубин Камен Џаспер 4 X6mm Rondelle Фацетирани Abacus Лабава Монистра Накит Наоди 15inch MY4158
Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 30g
Број На Модел На:
MY4158
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
фацетирани abacus rondelle
Објектот Дијаметар:
4X6mm
компјутери:
за 95pcs/влакно
боја:
роуз розова
Материјал:
jade џаспер

Избор на купувачи