.

.

Природни Sunstone 4,6,8,10,12,14,16,18 mm Круг Монистра 15/38cm,За DIY Накит Одлуки ! може да се меша трговија на големо !

Природни Sunstone 4,6,8,10,12,14,16,18 mm Круг Монистра 15/38cm,За DIY Накит Одлуки ! може да се меша трговија на големо !

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Природни Sunstone 4,6,8,10,12,14,16,18 mm Круг Монистра 15"/38cm,За DIY Накит Одлуки ! може да се меша трговија на големо ! Материјал/Боја : природна sunstone / види фото Големина/Форма : 4-18mm / круг Износ : 15inch/38cm Кодот на Производот : sun4-18mm

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
q40
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4-18mm

Избор на купувачи