.

.

Топла Продажба Темно Црвена Роза Камен калцедон jades 5X8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Бисери на Жените Накит Наоди 15inch GE4158

Топла Продажба Темно Црвена Роза Камен калцедон jades 5X8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Бисери на Жените Накит Наоди 15inch GE4158

DEN 193.00 DEN 214.56

Количина на стоки
Достапно на барање

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Нашите главни производи Природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Natual Бисер,Пикасо,Слика од јаспис,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис ,Amazonite,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Топла Продажба Темно Розова Црвено Рубин Стонер Џаспер 5 X8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Монистра што Жените Накит Наоди 15inch GE4158 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
about 34g
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
GE4158
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
фацетирани abacus rondelle
Објектот Дијаметар:
5x8mm
боја:
Темно Розова
Материјал:
природен камен калцедон jade џаспер
Должина:
за 15inches/влакно
користат за:
diy ѓердан нараквици накит одлуки наоди додатоци
Производ Функција:
DIY
Тип На Објект:
лабава монистра
Стил:
Тренди

Избор на купувачи