.

.

6mm 8мм 10мм Сребрена/Gold/Бронза Позлатен Шупливи Цвет Spacer Монистра За Нараквици Накит Материјал Монистра

6mm 8мм 10мм Сребрена/Gold/Бронза Позлатен Шупливи Цвет Spacer Монистра За Нараквици Накит Материјал Монистра

DEN 288.00 DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Големина : 6 MM 8ММ 10ММ
Количина : 1000 PCS 300 PCS 200 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
6-10MM
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
EL217

Избор на купувачи