.

.

Топла Продажба Сина камен калцедон jades 5x8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Монистра Висок Степен на Жените Diy Spacer Накит 15inch GE4135

Топла Продажба Сина камен калцедон jades 5x8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Монистра Висок Степен на Жените Diy Spacer Накит 15inch GE4135

DEN 172.00 DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно на барање

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Нашите главни производи Природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Natual Бисер,Пикасо,Слика од јаспис,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис ,Amazonite,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Топла Продажба Blue Sapphire Џаспер камен 5x8mm Фацетирани Rondelle Abacus Лабава Монистра Висок Степен на Жените Diy Spacer Накит 15inch GE4135 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
about 34g
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
GE4135
Објектот Форма:
anacus фацетирани
Објектот Дијаметар:
5x8mm
боја:
Сина
Обликот:
фацетирани abacus rondelle
Материјал:
jade џаспер природен камен калцедон
Стил:
Тренди
Должина:
за 15inches/влакно
Тип На Објект:
лабава монистра
користат за:
diy ѓердан нараквици накит одлуки додатоци
Производ Функција:
DIY

Избор на купувачи