.

.

Нова Изолација Додатоци AB Розова Кристал монистра, Стаклени 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Фацетирани Abacus Лабава Монистра Накит Одлуки 15 R157

Нова Изолација Додатоци AB Розова Кристал монистра, Стаклени 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Фацетирани Abacus Лабава Монистра Накит Одлуки 15 R157

DEN 107.00 DEN 164.64

Количина на стоки
Достапно на барање


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $8,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
R157
Објектот Тежина:
about 25-50g
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
abacus
Обликот:
Фацетирани Abacus
Објектот Дијаметар:
3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm
Големина:
3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm

Избор на купувачи