.

.

Бесплатен Превозот 14MM Multicolor Нови Смола Кристал Монистра Сребро Позлатен Core Кристал Лабава Монистра 20pcs/многу

Бесплатен Превозот 14MM Multicolor Нови Смола Кристал Монистра Сребро Позлатен Core Кристал Лабава Монистра 20pcs/многу

DEN 403.00 DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : смола + rhinestones + сребро јадро обложено
Боја : Мешана Боја
Големина : 14 MM
Количина : 20 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Повеќе детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
14MM
Објектот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
35g
Број На Модел На:
EL218

Избор на купувачи