.

.

720pcs/многу Шарени позлатен 8мм Матирано Фацетирани Rondelle Завеси Кристално Стакло Шарм Spacer Монистра Во Рефус За Изработка на Накит

720pcs/многу Шарени позлатен 8мм Матирано Фацетирани Rondelle Завеси Кристално Стакло Шарм Spacer Монистра Во Рефус За Изработка на Накит

DEN 994.00 DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Висок Квалитет 720pcs/многу Шарени позлатен 8мм Матирано Фацетирани Rondelle Завеси Кристално Стакло Шарм Spacer Монистра Во Рефус За Изработка на Накит
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
Опис
Објектот Количество 720pcs/многу
Точка Бр.
Кристално Стакло Монистра
Објектот Материјали Кристално
Објектот Големина
8мм,дупка големина : околу 1.5 мм Боја
Шарени позлатен Форма
Тркалезна форма
Објектот Useage
Одговара За изработка на Накит ,DIY,Ѓердан,или Белегзии ,Обетки Привезоци,Занает DIY.
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам.
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3.На item(s) Обично 7 до 25 дена пристигнување време на Светот.
4.Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Предмет Тип:
фацетирани flatback кристално стакло монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Материјал:
Стакло
боја:
Шарени позлатен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.5 mm
Објектот Дијаметар:
8mm

Избор на купувачи