.

.

Трговија на големо 6/8/10мм Висок Квалитет Шарени Мачка Очи Камен Круг Монистра Расфрлани Монистра DIY Додатоци Накит

Трговија на големо 6/8/10мм Висок Квалитет Шарени Мачка Очи Камен Круг Монистра Расфрлани Монистра DIY Додатоци Накит

DEN 408.00 DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Welcom на мојата продавница Име : трговија на Големо 6/8/10мм Висок Квалитет Шарени Мачка Очи Камен Круг Монистра Jade Монистра Расфрлани Монистра DIY Додатоци Jade скапоцен камен ry. Услови : 100% Нови , Тоа е За Нараквици или Ѓердан или DIY Додатоци
Материјал : мачка очи Камен.
Големина на(Приближно) : Пречник од 6mm,8mm,10мм ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.

Повеќе детали

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs, 8mm 48pcs, 10mm 32pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
MYSYZ-001
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Избор на купувачи