.

.

Трговија на големо ААА ниво 6/8/10/12mm Природна Бела Jadeite Монистра Расфрлани Монистра String Прирачник DIY Додатоци Jades Камен Накит

Трговија на големо ААА ниво 6/8/10/12mm Природна Бела Jadeite Монистра Расфрлани Монистра String Прирачник DIY Додатоци Jades Камен Накит

DEN 422.00 DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Welcom на мојата продавница Име : трговија на Големо 6/8/10/12mm Natural A Ниво Бела Jadeite Jade Монистра Расфрлани Монистра Beaded Монистра String Прирачник DIY Додатоци Jade Накит. Услови : 100% Нови , Тоа е За Нараквици или Ѓердан или..
Материјал : Природни Jadeite
Големина на(Приближно) : Пречник од 6mm,8mm,10мм,12mm ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака. Готовиот Производ Се Прикаже : Плаќање :
1.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
2.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Превозот :
1.Ние Брод на Светот
2.Предмети се Испраќаат Од Кина Користење на Воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на Земји во Рок од 10 до 20 работни Дена.
2.Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.
Враќање:
1.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.

Повеќе детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
FCRZ-001
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Избор на купувачи