.

.

10pcs Кристал Rhinestones Круг Топката Spacer Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија Додатоци за Накит 10мм

10pcs Кристал Rhinestones Круг Топката Spacer Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија Додатоци за Накит 10мм

DEN 92.64

Количина на стоки
Достапно на барањеМатеријал : кристал rhinestones Големина : 10мм Конверзија : 1mm=0.03937 инчен 1inch=25.4 mm Точка Бр : A3077 Објект Боја : Како на сликата покажува Количеството : 10pcs/многу Состојба : 100% Сосема Нов Карактеристики Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Додатоци Spacer Монистра За DIY Накит Одлуки Хривнија
J EWELRY ОДРЖУВАЊЕ answer : ___________________________ Note : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ILOVEDIY
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
A2537
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
approx. 11g
користат за:
Хривнија накит одлуки, spacer монистра за diy
Количина:
10pcs
Големина:
10mm

Избор на купувачи