.

.

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Природни Вистински Зелен Смарагд Водат Хривнија Круг монистра 9.5 mm Смарагд Beaded Одговара Накит DIY 02202

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Природни Вистински Зелен Смарагд Водат Хривнија Круг монистра 9.5 mm Смарагд Beaded Одговара Накит DIY 02202

DEN 19104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Природни Смарагд Водат Хривнија Круг монистра 9.5 mm
Камен :
Смарагд Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 9.5 mm Должина(Инчи) : 7.3" Тежина(кт) : 105ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 20 SN :
02202 EMRB209522
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
02202
Главниот Камен:
Емералд
Објектот Висина:
9.5mm
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Зелена
Должина:
7-8inch

Избор на купувачи