.

.

бесплатен превозот 50pcs/многу 3styles достапни антички сребрен орел сова/птица форма легура шарм голема дупка лежиште за изработка на накит трговија на големо

бесплатен превозот 50pcs/многу 3styles достапни антички сребрен орел сова/птица форма легура шарм голема дупка лежиште за изработка на накит трговија на големо

DEN 247.00 DEN 247.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Купи повеќе од 100 и да Добијат Бесплатен Превозот преку "Федекс", DHL и ЕМС!
Ве молиме изберете бесплатен превозот услуга кога се купи повеќе од 100и парцела ќе биде испратите Изразат како што е кажано, Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако нема потреба, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ако треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за подобра цена!~ На пратката за лл на нашиот објект е преку ВОЗДУХ MAIL, Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена. (Вистинската транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.) - Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот испративме, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Услови на Испорака :
Пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе го прават нашите најдобри за вас. Ви благодариме!

Повеќе детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
легура шарм
Бренд Име:
Azapias
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
був/птица
Потекло:
Кина
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
був/птица

Избор на купувачи