.

.

FR4 PCB Одбор Двојно Страна 20x30cm

FR4 PCB Одбор Двојно Страна 20x30cm

DEN 1532.00 DEN 1915.20

Количина на стоки
Достапно на барање


FR4 PCB Одбор Двојно Страна 20x30cm
Ние може да произведе сите димензии кои ви се потребни, ве молиме контактирајте со нас за цитат.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
cc522
боја:
Бакар
одбор:
pcb одбор
димензија:
20x30cm

Избор на купувачи